V dnešnom blogovom príspevku by som sa s vami rád podelil o spomienky na slávnostné otvorenie  zariadenia pre seniorov, udalosť, ktorá sa stala dôležitým míľnikom v našej ceste poskytovania starostlivosti a pohodlia pre našich obyvateľov.

Už je to nejaký čas odvtedy, čo sme s hrdosťou privítali našich prvých obyvateľov a otvorili naše dvere pre komunitu. Spomínam si na tú úžasnú atmosféru, keď sme spolu oslavovali tento dôležitý moment. Boli sme naplnení nadšením
a očakávaním toho, čo nás čaká.

Od tejto udalosti sme prešli dlhou cestou, na ktorej sme neúnavne pracovali na vytváraní prostredia, ktoré je nielen bezpečné a pohodlné, ale aj plné lásky a starostlivosti. Každý deň sme sa snažili prinášať našim seniorom to najlepšie, aby sme im poskytli domov, kde sa cítia ako v rodine.

S našimi úspechmi a výzvami, ktoré sme prekonali od našeho otvorenia  24.10.2004, sme sa stali silnejšou a zrelšou komunitou. Naša vízia do budúcnosti je ešte jasnejšia a ambicióznejšia ako kedykoľvek predtým. Chceme pokračovať v poskytovaní najvyššej kvality starostlivosti a neustále sa zlepšovať v tom, čo robíme.

Je to cesta plná lásky, oddanosti a nekonečného požehnania,  sme vďační, že sme na nej spoločne s vami. Tešíme sa na ďalšie spomienky, úspechy a vzťahy, ktoré nás čakajú, a sme vďační za vašu neustálu podporu a dôveru v nás.

Ďakujeme vám za to, že ste s nami na tejto úžasnej ceste!

Domov sociálnych služieb Trnava
Domov sociálnych služieb Trnava
Banner pre súhlas so súbormi cookie od Real Cookie Bannera