Ako nám môžete pomôcť ?

Dobrovoľníctvo

Ak máte čas a energiu, môžete sa stať dobrovoľníkom v našom domove pre seniorov. Dobrovoľnícka práca môže zahŕňať spoločenské aktivity, pomoc s organizáciou podujatí, alebo jednoducho poskytnutie spoločnosti našim prijímateľom sociálnych služieb.

Darovanie

Máte doma nepotrebné zdravotnícke pomôcky, ako napríklad chodidlá, chodítko alebo invalidný vozík? Tieto pomôcky by mohli našim obyvateľom veľmi pomôcť. Darovaním týchto pomôcok nám môžete umožniť poskytnúť našim seniorom lepšiu kvalitu života a väčšiu nezávislosť.

Pomoc pri organizovaní podujatí

Ak ste nadšení pre kultúru, šport alebo iné záujmy, môžete sa stať dobrovoľníkom pri organizovaní našich podujatí. Vaše nápady
a angažovanosť môžu prispieť k oživeniu života
v našom dome a vytvoriť nezabudnuteľné zážitky pre našich seniorov.

Modlitbou

Umyselná podpora zdravia, pokoja a sily v modlitbe je pre nás nesmierne dôležitá a dodáva nám povzbudenie. Vaša duchovná podpora je pre nás cenným zdrojom.

2 % z dane

Poukázaním sumy 2% zaplatenej dane na č.ú. IBAN SK34 0900 0000 0051 8362 3616 SP.

Finančná podpora

Vaše finančné príspevky nám pomáhajú pokryť náklady spojené s prevádzkou domova pre seniorov a zlepšovať kvalitu poskytovaných služieb. Vaša podpora umožňuje investovať do vylepšení interiéru a vybavenia, ktoré prispievajú k pohodliu a spokojnosti našich seniorov.

„Starostlivosť o seniorov nie je len
o poskytovaní základných potrieb, ale aj
o vytváraní prostredia, kde sa cítia milovaní, podporovaní a zapojení
do spoločenstva.“

Vaša pomoc má veľký význam

Vaša podpora je pre nás neoceniteľná a umožňuje nám pokračovať v našej misii poskytovať najvyššiu možnú úroveň starostlivosti a podpory našim obyvateľom. Nech už je to vaša dobrovoľnícka práca, finančný príspevok alebo darovanie zdrojov, každá forma pomoci má veľký význam a vytvára pozitívnu zmenu v životoch našich seniorov.

Ak máte záujem o spoluprácu alebo chcete zistiť viac informácií o tom, ako môžete pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme vám za vašu podporu a záujem o našu prácu.

SVETLO – Domov pre seniorov

"Sme tu pre starších ľudí, aby sme im pomohli udržať si nezávislosť a dôstojnosť prostredníctvom profesionálnej starostlivosti a podpory."

Banner pre súhlas so súbormi cookie od Real Cookie Bannera